Moduły do Switchy

Moduły do Switchy

Planet MTB-LA20 10G SFP+ 20 KM

Planet MTB-LA20 10G SFP+ 20 KM

Gwarancja: 24 Miesiące Gwarancji..

1002,12PLN Cena netto: 814,73PLN

Planet MTB-LB20 10G SFP+ Fiber Transceiver

Planet MTB-LB20 10G SFP+ Fiber Transceiver

Interfejsy ..

1472,57PLN Cena netto: 1197,21PLN

Ubiquiti UF-MM-10G U Fiber, Multi-Mode Module, 10G

Ubiquiti UF-MM-10G U Fiber, Multi-Mode Module, 10G

Interfejsy ..

186,71PLN Cena netto: 151,80PLN

Ubiquiti UF-MM-1G U Fiber, Multi-Mode Module, 1G

Ubiquiti UF-MM-1G U Fiber, Multi-Mode Module, 1G

Gwarancja: 12 Miesięcy Gwarancji..

86,59PLN Cena netto: 70,40PLN

Ubiquiti UF-SM-10G U Fiber, Single-Mode Module, 10G

Ubiquiti UF-SM-10G U Fiber, Single-Mode Module, 10G

Gwarancja: 12 Miesięcy Gwarancji..

403,19PLN Cena netto: 327,80PLN

Pokaż od 1 do 5 z 5 (1 stron)